Golden Palace Halİç
İsaş İnşaat

İnşaat sektöründe faaliyete başladığımız 2005 yılından itibaren, pek çok prestijli projeyi zamanında ve başarıyla hayata geçirerek sektörde öncü bir kimlik kazandık.

Ürettiğimiz konutlarda yaşam için en ideal koşulları oluşturuyor, ülkemize ve ekonomimize kalıcı değerler katıyor, geleceğe yatırım yapıyoruz. İSAŞ İnşaat olarak, proje geliştirme aşamasından başlayarak tasarım ve üretim dahil, yüksek kalitede, anahtar teslim işlerimizle sektörde adımızdan söz ettiriyoruz. Faaliyet gösterdiğimiz ilk günden bu yana değerlerimiz arasında dürüstlük, mükemmeliyetçilik, ekip ruhu, yenilikçilik, istikrar ve girişimcilik en önemli sırada yer aldı. Bu sayede kazandığımız itibar, deneyim, bilgi ve birikim ile geleceğe daha güçlü yürüyoruz.

Kalitenin varılması gereken bir hedeften ziyade, devamlı gelişme ve süreklilik göstermesi gereken bir süreç olduğuna inanıyoruz. İnsan odaklı bakış açımızla müşteri memnuniyetini en önde tutarak, müşterilerimizle uzun soluklu ve tutarlı iletişim kurmanın yollarını arıyor ve kendimizi bu konuda sürekli geliştiriyoruz.

Bu anlayış ile projelerimizde marka kimliğimizi ve İSAŞ İnşaat güvenilirliğini vurgulamak adına tüm gücümüzle çalışıyor, her yeni projemizi ilk günkü heyecanımızla inşa ediyoruz.

  • 17

    Yıllık
    Deneyİm

çoklu

Golden Palace

dış çekim

Beyoğlu Evlerİ